X
 01.10.2020 Образование

Проверете дали добивте место во студентски дом

Резултатите од конкурсот за сместување студенти во државните студентски домови, за академската 2020/2021 година, се објавени денеска.

Проверете дали сте примени на овој ЛИНК.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование