X
 02.03.2019 Култура

„Игра на троновите“: Објавени нови фотографии на ликовите од последната сезона

На својот твитер-профил Ејч-би-о објави клучни промотивни фотографии од последната, осма, сезона на серијата „Игра на троновите“. Ликовите носат нови костими, а фотографиите најавуваат и враќање на еден лик.

ГАЛЕРИЈА
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура