X
 05.04.2017 Живот

Нешта што ќе ги разберат само деца кои имале строги родители

За многу барањето дозвола од родителите за да излезат и да одат надвор било незамисливо. Но, за оние со строги родители било нешто неизбежно. Всушност знаете дека сте морале да имате детален план за да прашате за дозвола за сѐ. На кои други работи било потребно да внимавате?

Повеќе прочитајте на Деца.мк

строг родител
Подготвил: М.Д.

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот