X
 10.02.2016 Живот

Како изгледаа регистарските таблички во минатото?

Сакате да се потсетите како изгледаа регистарските таблички во минатото? На оваа веб страна можете да пребарувате регистарски таблички од целиот свет.

Регистарските таблички во ЈугославијаРегистарските таблички во Македонија низ годините

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот