X
 22.01.2015 Забава

Оскаровските номинирани филмови во лего стил

Еден обожавател на „The lego movie“ видно вознемирен поради исклучувањето на овој филм од Оскарите, ги претворил постерите од номинираните филмови во лего стил.

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава