X
 31.01.2015 Култура

Филмски блокбастери кои ќе ја одбележат 2016 година

Оваа година ќе биде феноменална што се однесува до големите кино блокбастери, меѓутоа веќе пополека се подготвуваме за 2016-та и филмовите поради кои сме возбудени уште од сега.

 

1

 

Линк до галеријата.


Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура