X
 03.02.2015 Живот

Што мисли светот за нас и за останатиот дел?


Ние познаваме само еден свет - свет според Македонија, Македонците. Но, како е да се биде од другата страна? Што мисли светот за нас и за останатиот дел?

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот