X
 06.02.2015 Живот

Животот - некогаш и сега


Се' тече, се' се менува. Дури и „Нокијата“ веќе не е она што беше некогаш. Интернетот, хипстерите... ова се други работи кои се сменија од порано.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот