X
 07.02.2015 Живот

Најдоброто резиме кое ќе го видите


Одамна не сме виделе видео резиме. Се чини дека тие повеќе не се популарни и се заменети со пишаните. Ова покажува дека можеби треба да го вратиме трендот повторно. Треба да го гледате видеото до самиот крај. Совршено е!Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот