X
 25.02.2015 Култура

Прекрасната мода во 1920-те

Ви нудиме колекција на прекрасни стари фотографии коишто ја прикажуваат убавината на модата од 20-те години на минатиот век.

 

мода

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура