X
 16.03.2015 Образование

Герилска акција од средношколскиот пленум низ средните училишта во Битола

Битолските средношколски пленумци вечерва спроведоја герилска акција низ средните училишта во градот. Преку нивните пораки тие ги поздравуваат директорите на средните училишта во Битола, со порака дека никој нема да ги спречи.

 

акција

 

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование