X
 18.03.2015 Живот

Лаги кои студентите им ги кажуваат на родителите

„Да, секако. Подготвен/а сум за колоквиумската недела“ - позната фраза на сите студенти, и секако, веќе излитена, па и нивните родители ги научија напамет. Погледнете кои лаги студентите најчесто им ги кажуваат на своите родители.

 

бели

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот