X
 23.03.2015 Живот

Најевтините земји за живот на привремено време


Размислувате за земање година одмор од се'? Може да се одлучите за привремено криење во некоја од овие земји. Тие се најевтини.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот