X
 25.03.2015 Забава

Странски преводи на филмови кои совршено одговараат

Понекогаш странските наслови на филмот се многу подобри од оригиналниот превод.

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава