X
 29.03.2015 Живот

Маса која секое семејство треба да ја има

Неверојатна маса којашто можете да ја носите каде сакате. Совршено се расклопува и потоа самата се склопува.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот