X
 06.04.2015 Живот

Необичните бизнис картички на познатите личности

Необични бизнис картички кои дефинитивно би им биле потребни на познатите личности доколку би се наоѓале на почетокот на нивната кариера.

 

картички

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот