X
 13.04.2015 Забава

Во исчекување на петата сезона од "Game of thrones"

Првата епизода од 5 сезона на најгледната серија започна, а со тоа започна и треската наречена „Game of thrones“. Ви го нудиме најдоброто од изминатите 4. Подгответе се, доаѓа зима!

 

игра

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава