X
 16.04.2015 Живот

Фотографии кои ќе ги излудат перфекциониститеПерфекционистот се дефинира како личност која одбива да прифати било каков стандард кој е помалку од совршен. Со други зборови, овие лица не прифаќаат несовршености и недостатоци околу нив. Внимавајте доколку познавате перфекционист.

Предупредување: Доколку сте перфекционист овие фотографии ќе ви го уништат денот! 

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот