X
 20.04.2015 Технологија

Кои се најдобрите паметни телефони денес?

Со толкав избор на телефони повеќе не знаеме што најдобро и најсоодветно за нас. Затоа, ви ги нудиме најдобрите земајќи ги во предвид моќта, спецификациите, дизајнот и карактеристиките на телефонот.

 

мобилен телефон


Ова се најдобрите паметни телефони денес - линк до галеријата.
Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија