X
 20.04.2015 Живот

Најубавите студентски домови низ светот

Имаме докази дека студентските домовои не мора да бидат несредени дупки. Ви донесуваме неколку најубави, најудобни и најчудни студентски домови низ целиот свет.

 

студентски

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот