X
 23.04.2015 Образование

Фото: Една слика, илјада зборови...

Фотографија која целосно го отсликува незадоволството од последните промени во образовниот систем на РМФото: @sonjatdИлинденска сега

Posted by Владо Апостолов on Thursday, 23 April 2015

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование