X
 29.04.2015 Култура

Помалку популарни но прекрасни европски дестинации

Наместо оваа година да ги посетувате вообичаените туристички атракции, зошто да не посетите некои од овие помалку познати и посетени дестинации кои се доста примамливи?

 

дестинација

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура