X
 08.05.2015 Образование

Се учи и во 23 часот! #ПоздравПленумци

Студентите со своето најсилно оружје во моментов пред библиотеката Браќа Миладиновци... #ПоздравПленумциТагови:

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование