X
 18.05.2015 Живот

Порното може да спаси живот

Ова е првото лажно еротско видео некогаш поставено на Pornhub. Институтот по гинекологија "Алказар" објави туторијал за мажите за тоа како да ги тестираат градите на нивната партнерка за рано откривање на рак на дојката.

 

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот