X
 28.05.2015 Живот

Забите на познатите, пред и потоа...

Пред и потоа фотографии кои стојат како доказ дека добрите заби можат да го променат целиот изглед на еден човек. Познатите личности докажуваат дека убавата насмевка е повеќе од важна!

 

заби


ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот