X
 02.06.2015 Технологија

Необични интернет страници кои не знаевте дека ви требаат


Дознајте дали кучето во филмот ќе преживее или цртајте за да се релаксирате. Одберете некоја од овие интернет-страници за трошење на времето и забава. Предлозите со линковите најдете ги во галеријата.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија