X
 02.06.2015 Образование

Работи кои можеме да ги научиме само на факултет

Ова се некои од работите кои можеме да ги научиме само на факултет, и на никое друго место.

 

факултет

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Мисирлиевски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование