X
 17.06.2015 Образование

Одлични онлајн-места за бесплатно образование


Без разлика дали имате 5 или 95 години, интернетот има многу да ви понуди. Тоа е вистина особено кога станува збор за образованието бидејќи изворите на интернет се речиси бесконечни. Најдобриот дел е тоа што многу квалитетни интернет-страници се целосно бесплатни. Ѕирнете ги овие за секоја област.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Образование