X
 28.06.2015 Култура

Фотографии од туристички атракции направени нелегално


Туристичките атракции се добро познати од едни исти агли кои се повторуваат на сите фотографии. Овие се направени од поинаков агол. Повеќето од нив биле ризични по животот, а речиси сите се нелегално направени.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура