X
 11.07.2015 Забава

Прекрасни фотографии кои ќе ве инспирираат да го посетите Бразил

Од импресивните водопади на Игуазу па се` до светски познатите плажи како Копакабана и Ипанема, овие фотографии ќе ве инспирираат веднаш да резервирате лет за Бразил.

 

бразил


ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава