X
 30.07.2015 Живот

28 години иста фотографија од татко и син - се до последната


Фотографиите ни помагаат да се сеќаваме на емотивни моменти од нашето минато. Оваа серија фотографии од еден татко и неговиот син траела 28 години. На неа се гледа промената на едно семејство. До крајот на серијата, сè се менува.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот