X
 30.07.2015 Култура

Најубавите библиотеки нa стариот континент


Нема ништо како читање и одмор во величенствена библиотека. Искуството е уште подобро доколку се наоѓате во некоја од овие библиотеки низ Европа.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура