X
 03.08.2015 Технологија

Трикови кои треба да ги знае секој корисник на Андроид

Користењето на Андроид платформата денес е доста широка. Меѓутоа многу луѓе не ги знаат можностите кои ги нуди оваа платформа кои го олеснуваат користењето на паметниот телефон.  Затоа, погледнете неколку трикови кои ќе ви го олеснат користењето на вашиот уред.

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Технологија