X
 08.08.2015 Култура

Поговорки кои ќе ве мотивираат и воодушеват

Ви нудиме интересни и инспиративни африкански поговорки кои дефинитивно ќе ве мотивираат и воодушеват.

 

поговорки

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура