X
 07.09.2015 Култура

Дестинации за патување за 2016 година и кои книги да ги прочитате додека сте таму

Никогаш не е прерано да ја планирате вашата следна дестинација за патување. Секогаш е добро за нешто да се радувате, а патувањата се одлични за прекрасни искуства и доживувања.

 

дестинации

 

Ви ги нудиме најдобрите дестинации за 2015-2016 година и најдобрите места за посета. Во продолжение, ви нудиме и книги кои можете да ги прочитате додека престојувате таму.

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура