X
 11.10.2015 Живот

Борбата со која се соочуваат студентите кои се сигурни дека ќе паднат на испит

Сигурно ќе започнете со учење откако ќе ги прочитате борбите во кои дефинитивно ќе се пронајдете.

 

студенти

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот