X
 24.10.2015 Живот

Најдобрите есенски фотографии од светот


Додека ги барате топлите алишта и подготвувате топол напиток, ѕирнете надвор од домот и видете ги разните бои на есента кои ве опкружуваат. Есента владее и во други места низ светот во моментов, а на тоа нè потсетуваат фотографиите.

ГАЛЕРИЈА

Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот