X
 11.12.2015 Забава

Перфекционизмот во неговото најдобро светло

За повеќето луѓе, организирањето е предизвик - тие го прават тоа за поефикасно да го живеат својот живот. За оние кои ги создадоа фотографиите, ова е начин на живот.

 

 

перфекционизам

 

Линк до галеријата
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава