X
 13.12.2015 Култура

2015 година низ фотографии


2015 година беше преполна со тажни настани - терористички напади, авионски несреќи и природни катастрофи. Да не се повторат повторно.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура