X
 04.01.2016 Живот

Не е важно колку даваме, важно е колку љубов вложуваме во тоа што го даваме

Во животот не е важно колку даваме, туку колку љубов има во тоа што го даваме. Видеото подолу покажува колку човек може да биде богат, а сепак сиромашен во душата, и обратно - колку човек може да биде сиромашен, без скршен денар, а сепак истовремено да биде најбогатиот човек во светот.

 

 

THE ENDING WILL MAKE YOU CRY 󾌺️󾌺️󾌺️󾌺️󾌺️󾌺️󾌺️

Posted by SoFlo on Tuesday, December 29, 2015
Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот