X
 09.01.2016 Култура

Најдобрите филмови на Netflix кои се` уште не сте ги гледале


Лесно е да се загубите во „Netflix“ и да мислите дека сте гледале сè што вредело да се погледне. Сега кога сервисот е достапен и кај нас, оние кои сметаат дека не виделе сè и дека ги очекуваат уште многу часови добар филм може да започнат со гледање. Овие предлози нема да остават рамнодушни фанатици.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура