X
 26.01.2016 Живот

Екстремно несоодветни фотографии пронајдени во детските учебници

Не секогаш учебниците можат да ја доловат лекцијата преку фотографија или текст, па крајниот резултат е нешто екстремно засрамувачко, непријатно и несоодветно за децата.

 

деца

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот