X
 07.02.2016 Култура

Филмови на кои плачат и најсилните мажиПодгответе ги марамчињата. Во продолжение ќе прочитате наслови кои се познати како „Shawshank redemption“, но и анимирани дела како „Wall-E“. Ова се 20 филмови на кои заплакуваат и најсилните мажи.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура