X
 24.02.2016 Култура

Дали и вие припаѓате на оваа чудна статистика?

Иако голем дел од нас овде на планетата Земја исто се однесуваат и имаат исто мислење за некои работи, постојат и луѓе кои припаѓаат на различна групи на ретки категории. Ако можете да се идентификувате со било кои од овие статистики, тогаш технички вие сте чудак.

 

статистика

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура