X
 20.03.2016 Култура

Филмови кои гледачите ги мразат поради сосема погрешни причини

Понекогаш паметно е ако не знаете да напишете рецензија или коментар за филм, да не го направите тоа. Во спротивно, изгледате прилично глупаво.

 

филм

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Култура