X
 29.03.2016 Живот

Генијални бизнис картички кои ќе ве воодушеват

Бизнис картичката е една од суштинските компоненти кои можат и тоа како да помогнат во бизнисот и постигнувањето на успехот. Ви нудиме некои од најкреативните бизнис картички кои дефинитивно ќе ве воодушеват.

 

бизнис

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот