X
 31.03.2016 Забава

Изберете го совршениот фустан за вашата матура

Матурската прослава е на прагот, па затоа добро би било да започнете со потрагата по најдобриот матурски фустан. Како да го изберете фустанот кој ќе ви одговара најмногу? Најпрво гледајте да биде по ваш вкус на облекување и да одговора на вашиот имиџ и вашиот карактер. За таа цел ви нудиме широк спектар на фустани. 

 

фустан

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава