X
 15.04.2016 Забава

Најдобрите коментари на наставниците на тестовите на учениците

Понекогаш одговорите на учениците се толку глупави или креативни, што и самите наставници не можат, а да не им напишат по некој креативен или саркастичен коментар.

 

коментари

 

Линк до галеријата.

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава