X
 18.04.2016 Забава

Најсрамните матурски фотографии некогаш направениСме виделе многу лоши фотографии и многу фотографии од матурски забави (кои знаат да бидат лоши). Но, ова е досега невидено. Не црпете инспирација од овие фотографии кога ќе ја планирате својата матурска забава.

ГАЛЕРИЈА


Подготвил: Драгана Петрушевска

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Забава