X
 16.05.2016 Живот

Драматична средба помеѓу Ремзи Болтон и Тион Грејџој

Погледнете ја драматичната средба помеѓу лудиот Ремзи Болтон и измачениот Тион Грејџој.

 

Подготвил: Тамара Гроздановски

Издвојуваме

Слични вести од Fakulteti.mk

Живот